تاریخ آخرین ویرایش : دوشنبه،19-4-1396
تعداد بازدید :739

بررسی حادثه هفت‌خوان در مجلس

عضو کمیسیون عمران مجلس با تاکید بر لزوم برخورد با مسببان حادثه برخورد دو قطار، از بررسی این سانحه در کمیسیون عمران خبر داد و گفت:در مورد طرح سوال یا استیضاح وزیر راه بزودی تصمیم خواهیم گرفت.

اقبال محمدیان در گفت و گو با مهر، افزود: کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی حادثه برخورد دو قطار در ایستگاه هفت خوان سمنان را با دقت و حساسیت ویژه رسیدگی می‌کند.

وی ادامه داد: بررسی های اولیه نشان می دهد که عوامل انسانی، ضعف مدیریتی، تغییر شیفت ها و ناهماهنگی عامل ایجاد این حادثه تلخ بوده است و کمیسیون عمران مجلس ضمن ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه، با جدیت تمام علت وعوامل را شناسایی و اعلام می کند.

به گفته این نماینده مجلس دهم شورای اسلامی تلاش می شود تا با برخورد جدی با مسببان این حادثه ازتکرار اینگونه حوادث تلخ جلوگیری شود.

محمدیان درباره طرح سوال یا استیضاح از وزیر راه و شهرسازی برای حادثه روزگذشته ایستگاه هفت خوان، گفت: درحال حاضر مجلس شورای اسلامی تعطیل است و اعضای کمیسیون عمران در حوزه های انتخابی حضور دارند اما همراه با بازگشایی مجلس، ابعاد و دلایل حادثه بررسی و درباره طرح سوال یا استیضاح آخوندی تصمیم گیری می شود.

وی گفت که وزیر راه و شهرسازی باید از خانواده قربانیان این حادثه دلجویی کند.

گفتنی است در اثر برخورد دو قطار در ایستگاه هفت خوان سمنان ۴۴نفر از هموطنانمان جان باخته و ۱۰۳ نفر هم مصدوم شدند.نظرات:

برای ارسال نظر جدید ابتدا باید وارد سایت شوید